O nás

Farma BARKONA je rodinná  Olomoucká houbová farma. Pěstujeme houbové sadby pro domácí i profesionální užití, pěstujeme a zpracováváme #léčivé #houby kvůli jejich vyjímečných vlastnostem a schopnostem - vyrábíme tobolkované #houbové preparáty.

Vybudovali jsme vlastní provozovnu s laboratoří a můžeme se tak, kromě výroby a distribuce, věnovat také dalšímu vývoji našich produktů.

V současnosti se věnujeme zejména vývoji nových produktů z léčivých hub. Naše značka #IMUMYKOL je chráněná Úřadem patentového vlastnictví. Název je složeninou pojmů IMUnita, MYKologie a OLomouc.

IMUMYKOL byl vyvinut ve spolupráci s českými odborníky z oblasti #imunologie a nádorové prevence. Jedná se o čistě #přírodní a ryze #český doplněk stravy s žitnou vlákninou s obsahem vysoce účinného množství #beta-glukanů z léčivých hub.

Pravidelné a dlouhodobé užívání IMUMYKOLU zvyšuje odezvu v oblasti obranyschopnosti lidského organismu a tím také jeho odolnost vůči zátěži. IMUMYKOL je tudíž doporučován osobám vystaveným dlouhodobému stresu, vysokému pracovnímu zatížení a psychické či fyzické námaze, tedy i sportovcům. Jednotlivé preparáty mají velmi příznivé účinky na kvalitu vlasů a pleti (např. snížení výskytu akné, omezení ekzémů, vymizení bradavic).

Denní příjem žitné vlákniny v IMUMYKOLU přispívá ke správné činnosti střev, dobrému trávení a pravidelnému vyprazdňování. Pravidelný a dlouhodobý příjem vlákniny je dobrou prevencí vzniku rakoviny tlustého střeva a konečníku.

Doplněk stravy IMUMYKOL je možné zakoupit na našich stránkách #www.bezlekarny.cz.