Email
imumykol4
imumykol3

IMUMYKOL – DUO HLÍVA

IMUMYKOL - DUO HLÍVA je čistě přírodní doplněk stravy s vysokým obsahem beta-glukanů bez dalších přísad, barviv a konzervantů
Hodnocení: Nehodnoceno

Včetně dopravy Osobní odběr v ceně 0,00 Kč
Cena
Původní cena: 399,00 Kč
Prodejní cena349,00 Kč
Sleva:-50,00 Kč
Výrobce: Farma BARKONA

Popis produktu

IMUMYKOL - DUO HLÍVA je čistě přírodní doplněk stravy s vysokým obsahem beta-glukanů bez dalších přísad, barviv a konzervantů. Beta-glukany patří mezi nejúčinnější přírodní stimulátory, které podporují obranyschopnost organismu. Působí preventivně a dlouhodobě zejména v období opakovaného oslabení organismu, při snížené odolnosti, při fyzické zátěži a nadměrném stresu.

Podporuje první linii obrany lidského těla. Aktivuje buňky, které pohlcují škodliviny, likvidují cizorodé organismy a neutralizují negativní dopady okolního prostředí.

Budoucí obranná reakce těla na další náhlé napadení je mnohem rychlejší a silnější. Organismus si tuto odpověď zapamatuje a lépe odolává sezónním poruchám obranyschopnosti, zvýšené zátěži i dlouhodobému stresu.

Žitná vláknina přispívá k normální činnosti střev.

Chcete-li se o léčivých účincích použitých hub dozvědět více, klikněte na Léčivá síla hub.

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Použití:

1 tobolka obsahuje: 135 mg beta-glukanu (1,3/1,6 beta D-glukanu) hlívy ústřičné a hlívy královské (DDD* není stanovena), 125 mg rozpustné vlákniny polysacharidů (DDD* není stanovena), 75 mg žitné vlákniny (< 20g DDD*), tobolky: 100% želatina

* doporučená denní dávka

IMUMYKOL – DUO HLÍVA je doplněk stravy určený pro dospělé a děti od 3 let. Obsahuje lepek. Přípravek se nedoporučuje lidem s autoimunitním onemocněním a po transplantaci. Přípravek je vyroben na přírodní bázi, není v žádném ohledu návykový a nemá vedlejší účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovejte v suchu do 25 °C.

 
Balení:
  • měsíční dávky pro dlouhodobé užívání 90 tob. + 30 REZERVA

Hmotnost obsahu: 60g

 
Dávkování:

Dospělí: 3 tobolky denně při dlouhodobém užívání, 3 tobolky 3x denně při zátěži organismu

Děti od 3 let: 1 tobolka denně

Vždy půl hodiny před jídlem, na lačno, zapít větším množství vody.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží